Dentus
Rezerwuj termin on-line
Bezpłatny przegląd
Mediraty

Usługi

Implanty zębów

Zapraszamy na bezpłatną konsultację implantologiczną w Gabinetach Stomatologicznych DENTUS w Gdańsku i Gdyni, na której lekarz dokona oceny możliwości wszczepienia implantu, zaproponuje możliwe rozwiązania, oceni szanse zabiegu, poinformuje o przewidywanym koszcie leczenia. To wszystko w ramach jednej wizyty.

Więcej

Ortodoncja

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyczny, lecz także zdrowotny. Zęby nieprawidłowo usytuowane w łuku i względem siebie mogą stać się przyczyną nawracających stanów zapalnych dziąseł oraz sprzyjać rozwojowi próchnicy w trudno dostępnych do leczenia miejscach.

Więcej

Aparaty stałe

Zęby krzywe, stłoczone i nieprawidłowo usytuowane względem siebie w łuku to nie tylko defekt natury estetycznej. Problemy ze zgryzem często wpływają na wymowę, jakość przeżuwania jedzenia (zdrowie przewodu pokarmowego), a także na zdrowie zębów i dziąseł.

Więcej

Protetyka

W gabinetach Dentus w Gdańsku i w Gdyni zapewniamy opiekę z zakresu protetyki. Konsultacje w naszych gabinetach są bezpłatne. Na wizycie konsultacyjnej lekarz ustali plan leczenia i cenę zabiegu.

Więcej

Chirurgia stomatologiczna

W Gabinetach Stomatologicznych DENTUS przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowo-twarzowej. Chirurdzy skupiają się na periodontologii, leczeniu ropni, resekcji wierzchołków korzeni oraz implantologii i implantoprotetyce.

Więcej

Leczenie kanałowe

Nagły, intensywny i rwący ból zęba może świadczyć o zaawansowany, przewlekłym zapaleniu miazgi. Ból bywa pulsujący, może nasilać się nocą oraz w pozycji leżącej. W takiej sytuacji należy jak najprędzej zgłosić się do stomatologa, gdyż może to być ostatni moment na uratowanie zęba przed ekstrakcją.

Więcej

Stomatologia dziecięca

Dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem dzieci to pedodoncja. Gabinety Dentus w Gdańsku i Gdyni zapraszają na wizyty u doświadczonych stomatologów dziecięcych oferujących komfortowe leczenie zębów najmłodszych pacjentów.

Więcej

Stomatologia estetyczna

W gabinetach Dentus w Gdańsku i Gdyni ofertę zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej wzbogaciliśmy o wybielanie zębów lampą Beyond. Ta metoda pozwala na rozjaśnienie uśmiechu o kilka do nawet kilkunastu tonów już podczas jednej wizyty u stomatologa.

Więcej

Stomatologia mikroskopowa

Mikroskopy mają szerokie zastosowanie w takich dziedzinach medycyny, jak m.in. okulistyka, neurochirurgia, laryngologia i stomatologia. Ich zastosowanie w medycynie i stomatologii ma te same dwa cele: powiększenie pola operacyjnego i jego mocne oświetlenie.

Więcej

RTG zębów

Nowoczesna diagnostyka radiologiczna to bardzo ważny element współczesnej stomatologii. Dzięki zdjęciom RTG lekarz stomatolog może dokładnie ocenić stan zębów, korzeni i otaczających je tkanek.

Więcej

Gabinet higieny

W Gabinetach Stomatologicznych „DENTUS” działają Gabinety Higieny, gdzie profesjonalnie przygotowani lekarze stomatolodzy i higienistki stomatologiczne wykonują zabiegi higieny jamy ustnej oraz uczą prawidłowych nawyków higienicznych.

Więcej

DENTUS Gabinety Stomatologiczne

Zakres naszych usług

Kliknij interesującą Ciebie usługę, aby uzyskać o niej bardziej szczegółowe informacje.