Dentus
Rezerwuj termin on-line
Bezpłatny przegląd
Mediraty

Pracownicy

Lekarze

Agnieszka Karcz

Kierownik Gabinetów Stomatologicznych "Dentus", lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się głównie stomatologią estetyczną, endodoncją oraz pedodoncją czyli leczeniem stomatologicznym dzieci.

Joanna Antosiak

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i sympozjach.

Anna Kowalczyk

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, endodoncją oraz protetyką.

Aleksandra Bulkowska

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się estetyczną stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką. Systematycznie rozwija się zawodowo poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach praktycznych i szkoleniach podyplomowych. Jest osobą sumienną, pogodną i komunikatywną.

Maria Zielke

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się szczególnie protetyką, estetyczną stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

Adam Michcik

dr n. med. specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik Katedry i Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej GUMed. Zainteresowania zawodowe: implantologia, chirurgiczne leczenie urazów twarzoczaszki oraz chirurgii onkologicznej głowy i szyi. Świadczy pełen zakres usług z chirurgii stomatologicznej, rekonstrukcyjnej (odbudowa kości) oraz implantologii. Prowadzi konsultacje implantologiczne w naszych Gabinetach.

Barbara Bielawa

specjalista ortodonta, specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej. Specjalista II stopnia z ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Miła, zawsze uśmiechnięta, z wielkim zaangażowaniem i doskonałym podejściem do dzieci. Ciągle rozwija swoje zainteresowania i doskonali się zawodowo uczestnicząc w licznych kursach z dziedziny ortodoncji.

Halina Walter-Pytlak

specjalista ortodonta, specjalista stomatologii dziecięcej

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada II stopień specjalizacji z ortodoncji i stomatologi dziecięcej. Bardzo dużo serca i zaangażowania wkłada w swoją pracę. Dokładność i sumienność to jej zalety. W Gabinetach Stomatologicznych DENTUS zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci za pomocą aparatów ruchomych.

Sebastian Popis

lekarz dentysta, MSc

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Rozwój umiejętności odbywał w cyklu szkoleń w kraju i za granicą, lecząc szynami transparentnymi (Invisalign) oraz techniką łuku prostego (zamki ortodontyczne). Poprzez staż w McGann Postgraduate School of Dentistry (California) został członkiem Progressive Orthodontic Seminars - grupy naukowej bazującej na ostatnich 40-latach amerykańskiej ortodoncji.

Martin Bartoszcze

lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz leczeniu zachowawczo-protetycznym. Zajmuje się implantoprotetyką, prowadzi konsultacje implantologiczne w naszych gabinetach. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, aby zagwarantować swoim pacjentom jak najwyższą jakość usług.

Mateusz Marcinkiewicz

lekarz dentysta

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje m.in. poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i sympozjach.

Izabela Olender

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonuje się stomatologią estetyczna, protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Swą wiedzę w zakresie nowoczesnej stomatologii poszerza poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach oraz szkoleniach.

Martyna Miklaszewska

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik Katedry i Poradni Protetyki i Implantologii Stomatologicznej GUMed. interesuje się protetyką, stomatologią estetyczną oraz chirurgią. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, starając się zapewnić najwyższą jakość i komfort leczenia.

Klaudia Iłgowska

lekarz dentysta

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorantka w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej GUMed. Członek zarządu i skarbnik Gdańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Interesuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz chirurgią stomatologiczną. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Tomasz Zawadzki

lekarz dentysta

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1999). Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym w leczeniu pacjentów dorosłych oraz dzieci. Zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, głównie stomatologią estetyczną, zachowawczą z endodoncja, protetyką, pedodoncją. W swojej codziennej praktyce stawia przede wszystkim na profesjonalizm, dokładność  i estetykę wykonywanych prac, a największym wyzwaniem jest praca z pacjentami o wysokim lęku przed leczeniem stomatologicznym. Największy nacisk kładzie na relacje i współdecydowanie pacjenta w przebiegu całościowego leczenia wraz z interdyscyplinarnym zespołem lekarskim. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych."

Wioletta Kalinowska

lekarz dentysta, specjalista stomatologii dziecięcej

Zajmuje się głównie stomatologią estetyczną, endodoncją oraz pedodoncją czyli leczeniem stomatologicznym dzieci.

Maria Niekra

specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Uzyskała stopień doktora nauk medycznych w 2006 roku w Łodzi i tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncji w 2009 roku. Uczestniczka wielu konferencji, szkoleń i kursów doskonalących w ortodoncji. W naszych gabinetach zajmuje się leczeniem wad zgryzu za pomocą aparatów stałych.

Higienistki stomatologiczne

Monika Kuczowolska

Koordynator Oddziału Gdańsk, higienistka stomatologiczna

Aleksandra Jakimec

higienistka stomatologiczna

Justyna Kucharska

higienistka stomatologiczna

Karolina Witoś

higienistka stomatologiczna

Asystentki stomatologiczne

Aleksandra Kosmalska

Koordynator Oddziału Gdynia, asystentka stomatologiczna

Marlena Mosakowska

asystenka stomatologiczna

Kamila Krupska

asystentka stomatologiczna

Magdalena Powolna

asystentka stomatologiczna

Weronika Dąbek

asystentka stomatologiczna

Joanna Zalewska

asystentka stomatologiczna

Recepcjonistki

Anna Mendyk

recepcjonistka

Kamila Niespodziana

recepcjonistka

Zakres naszych usług

Kliknij interesującą Ciebie usługę, aby uzyskać o niej bardziej szczegółowe informacje.