Dentus
Rezerwuj termin on-line
Bezpłatny przegląd
Mediraty

Gabinety Stomatologiczne

Witamy na stronie Gabinetów Stomatologicznych DENTUS, które działają w Gdańsku i Gdyni.

Profesjonalnie dbamy o zęby i uśmiech naszych Pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i przyjrzenia się bliżej usługom, świadczonym przez naszych dobrych stomatologów.

Gwarantujemy najlepsze warunki leczenia, a przy okazji bardzo atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z pobytu w naszych Gabinetach.

Usługi świadczone przez naszych dentystów to m.in.: stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, ortodoncja, leczenie kanałowe, a także stomatologia dziecięca, zachowawcza, kosmetyczna oraz wiele więcej.

Zachęcamy do wizyty w naszych Gabinetach i kompleksowego zadbania o własne zęby. Wszyscy lekarze w Gabinetach Stomatologicznych “DENTUS” to wykwalifikowani i dobrzy dentyści oraz specjaliści w swojej branży. Stanowi to gwarancję bezpieczeństwa leczenia.

Implanty zębów

Jedną ze specjalności naszych dobrych stomatologów jest wstawianie implantów zębów. Jest to bardzo nowoczesna metoda leczenia, która pozwala na zastąpienie braków w uzębieniu specjalnymi wszczepami, które wyglądają naturalnie i odpowiednio integrują się z ludzkimi tkankami. Tytanowe implanty wszczepiane są w obu naszych gabinetach, zarówno w Gdańsku, jak i w Gdyni. Dbamy o to, aby przywrócić Państwu piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie.

więcej

Ortodoncja

Skorzystanie z usług ortodontów pracujących w Dentus może przynieść nadspodziewanie pozytywne rezultaty. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i nowoczesnej technologii, zakładanie aparatów stałych i ruchomych jest bardzo skuteczną metodą korekcji zgryzu. Korekcja nieprawidłowego ustawienia zębów lub szczęki jest co prawda długotrwała, ale najważniejsze są doskonałe i trwałe efekty.

więcej

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów należy do najchętniej wybieranych zabiegów stomatologii estetycznej. Dzięki nowoczesnym preparatom oraz urządzeniom, jesteśmy w stanie przeprowadzać leczenie zgodne z najnowszymi standardami. Dbamy o to, aby efekty kosmetyczne były jak najlepsze, następowały szybko i utrzymywały się jak najdłużej.

więcej

Stomatolog dziecięcy

W naszych gabinetach w Gdańsku i Gdyni znajdziecie Państwo dentystów wyspecjalizowanych w pracy z małymi pacjentami. Stomatolog dziecięcy wykazuje odpowiednie podejście do potrzeb dzieci, eliminując niepotrzebne uczucia lęku i stresu. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne – sprawdzoną formę pierwszego kontaktu z lekarzem dentystą, podczas której maluch może poznać gabinet, sprzęt i dowiedzieć się więcej na temat higieny oraz leczenia zębów.

więcej

Chirurgia stomatologiczna

Leczenie schorzeń w obszarze korzeni zębowych, ekstrakcje zębów zatrzymanych i nieprawidłowo wyrżniętych przeprowadza chirurg stomatolog. Gdynia i Gdańsk – tu znajdziecie Państwo specjalistów z dziedziny chirurgii stomatologicznej i szczękowej, którzy niosą pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach wymagających operacyjnego leczenia w obrębie jamy ustnej i okolic przyległych. Nowoczesne metody i znieczulenie zapewniają komfort podczas zabiegów.

więcej