Dentus
Rezerwuj termin on-line
Bezpłatny przegląd
Mediraty

Cennik

W Gabinetach Stomatologicznych „Dentus” stawiamy na zadowolenie naszych Pacjentów, które przynosi nam satysfakcję z wykonywanej pracy. Cieszy nas fakt, że nasi Pacjenci chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi znajomym. Dlatego staramy się świadczyć wszystkie nasze usługi najwyższej jakości.

W przypadku regularnych wizyt kontrolnych udzielamy gwarancji na wykonywane zabiegi

Najwyższa jakość używanych w procesie leczenia narzędzi, materiałów i sprzętu oraz wyjątkowa dbałość o wykonywanie zabiegów zgodnie z najnowszymi osiągnięciami stomatologii, pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości. Staramy się kalkulować nasze ceny tak, aby nasi Pacjenci mogli korzystać z jak najszerszego spektrum możliwości leczenia.

Szczegółowy cennik usług jest zawsze dostępny w recepcjach naszych Gabinetów

W Gabinetach Stomatologicznych „DENTUS”, lekarz przedstawia pełne koszty leczenia przed każdym zabiegiem, wymagana jest zawsze akceptacja Pacjenta.

  • Koszt światłoutwardzalnych wypełnień kompozytowych w zależności od ich wielkości waha się w naszych gabinetach od 150 do 200 zł.
  • Leczenie endodontyczne (kanałowe) to koszt od 350 zł w przypadku pierwotnego leczenia zębów siecznych, do 500-800 zł w przypadku skomplikowanego powtórnego leczenia zębów trzonowych (cena leczenia kanałowego zawiera koszty wszystkich wizyt i zdjęć RTG).
  • Ekstrakcje, czyli usunięcie zębów w znieczuleniu to w zależności od stopnia skomplikowania zabiegu 200-350 zł.
  • Dłutowanie zębów lub ich korzeni to koszt od 250 do 500 zł (w przypadku pełnego dłutowania zatrzymanego zęba mądrości).
  • Wybielanie zębów: od 650 zł (wybielanie lampą Beyond) do 900 zł (wybielanie metodą nakładkową).
  • Korona porcelanowa to koszt od 800 zł (w przypadku korony licowanej porcelaną na podbudowie metalowej ze stopu Cr-Co ma wielopunktowej odbudowie).
  • Zabieg wszczepienia implantu od 2000 zł (konieczna bezpłatna konsultacja implantologiczna w gabinecie).
  • Zdjęcie RTG cyfrowe punktowe (radiowizjografia) 25 zł, a zdjęcie RTG pantomograficzne 70 zł.

Szczegółowy cennik usług jest dostępny zawsze w Recepcjach naszych Gabinetów

Bardziej skomplikowane leczenie protetyczne, implantologiczne czy ortodontyczne wymaga konsultacji stomatologicznej oraz indywidualnej rozmowy lekarza z Pacjentem. Podczas takiej bezpłatnej wizyty możliwe jest przedstawienie wzajemnych oczekiwań co do efektów przyszłego leczenia oraz możliwe jest ustalenie proponowanych kosztów i rabatów.

Zakres naszych usług

Kliknij interesującą Ciebie usługę, aby uzyskać o niej bardziej szczegółowe informacje.